Anasayfa

1
KOKULARIN
YARATICI
dansı
2
Doğanın
İlham Verici
güzelliği
3
Anılara
Sihirli Bir
dokunuş
12
Cennetten
Bir
Soluk
5
Hislerin
Sonsuz
Dünyası
HOŞGELDİNİZ

BİZ KİMİZ ?

luzı ag türkiye temsilcisi

Luzkim Kozmetik Kimya San. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana, dünya standartlarında en iyi esansı müşterilerine ulaştırmak ilkesiyle çıktığı bu yolda, Türkiye pazarının esans ithalatçısı liderlerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. İthal edilen bütün esanslarımız en kaliteli ham maddelerle, IFRA ve AB Kriterlerine uygun olarak üretilmektedir. Esans ile ilgili tüm sektörlere en kaliteli hizmeti sağlayan şirketimiz, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle bir marka olmayı başarmıştır. Hiç bitmeyen tutkumuz ve çalışma anlayışımızla geldiğimiz noktada, bu gün Türkiye’nin en hızlı büyüyen esans ithalatçılarından biriyiz. Sürekli kendini yenileyen bir firma olarak, müşteri taleplerini zamanında karşılamak ve memnuniyeti sürekli kılmak en büyük hedeflerimizden biri olmuştur. Luzkim Kozmetik hedefleri ve başarılarıyla bir esanstan daha fazlasını bulabileceğiniz kaliteli bir firmadır.

NEDEN LUZKİM ?

MİSYON & VİZYON

Garantimiz  %100 Kaliteli ürün. Hizmetlerimiz müşterilerimize her zaman güvenlik ve kalite açısından birinci sınıf ürünlerimizden, uzman tavsiyelerden ve mükemmel standartlardan yararlanmaları güvencesi ile birlikte sunulmaktadır.

Müşterilerimiz ortaklarımızdır. Müşterilerimize ortaklarımız gibi davranırız ve mükemmel esans ve parfüm eşleşmesini bulmak için onlarla yakın irtibatta bulunuruz.

Yaptıklarımızın sorumluluğunu üstleniriz. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla ilgilenirken sorumlu ve saygılı olarak hareket ederiz.

İSVİÇRE KALİTESİ
'DAN BERİ
YILlık tecrübe
ÜZERİNDE ESANS
+
ürün grubu

esanslar

Luzi AG, (www.luzi.ch) İşviçre kökenli olan ve Hermann Luzi tarafından 1926 yılında temeli atılmış olan bir esans üreticisi firmadır. Adını ilk kurucusu Luzi kardeşler tarafından almış olan bu şirket, 90 yıldır bu sektörde varlığını göstermektedir ve bütün dünya’da tanınan en kaliteli esans üreticilerinden biri olmayı başarmıştır.
LUZI, Zürih Dietlikon’da 11.000 metrekarelik bir alanda yeni bir binaya taşındı. Bu, LUZI’nin yenilikçi bina teknolojisi ve son teknoloji üretim tesisleriyle yeni standartlar belirlediği bir yer olarak İsviçre’ye olan bağlılığının bir göstergesidir.

Luzi AG bir aile şirketi olup, şu anda Altenburger ailesi tarafından yönetilmektedir. Luzkim olarak biz, Luzi AG’nin Türkiye Distribütörlüğünü almış olup, esans sektöründe Luzi’nin Türkiye’deki tek yüzü olmuşuzdur.

iletişim

neredeyiz ?

Mahmutbey Mah. İSTOÇ 2412 Sk. C Plaza Kat:4 No:49 

Bağcılar/İstanbul

BİZİMLE

İLETİŞİME GEÇİN